foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Przez kilka kwietniowych dni, tematem zajęć w klasie I c  było – „Nasze pożywienie”. Uczniowie podczas zajęć poznawali wielozmysłowo produkty spożywcze takie, jak: pieczywo, mleko, śmietana, masło, jajka, ser, wędlina. Odgadywali ich nazwy oraz wskazywali pochodzenie. Dowiedzieli się, jakie wartości odżywcze mają różne składniki naszej codziennej diety oraz jak często je spożywać. Wykonali pyszne kanapki z dostępnych produktów i uczyli się estetycznie je spożywać. 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.