Warsztaty w Muzeum Śląska Opolskiego

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 05 października, uczniowie klas Vb i IIID wybrali się na warsztaty, które odbyły się w Galerii Muzeum Śląska Opolskiego. 
Najpierw obejrzeliśmy wystawę obrazów autorstwa Jana Cybisa. Artysta pochodził z okolic Opola. Tworzył pejzaże, martwe natury i  portrety. Jego dzieła charakteryzuje grubo kładziona farba. Zainspirowani dziełami malarza, przeszliśmy do malowania materiałowych toreb za pomocą specjalnych farb. Zamiast pędzla, używaliśmy gumki ołówka. Każdy z nas mógł puścić wodze fantazji i obudzić w sobie duszę artysty. Dzieła, które wykonaliśmy bardzo nam się podobają. Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do szkoły.

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.