Pasja na medal

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

5 października w LKJ „Ostroga” odbył się XIII Regionalny Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych. W zawodach brała udział nasza koleżanka Joanna Ramus z klasy II A PDP. Oglądaliśmy zawody z dużym zaciekawieniem i trzymaliśmy kciuki za Asię. 
Konkurencji było wiele, a szczególnie trudną był „Bieg z przeszkodami” i wymagał od zawodników dużych umiejętności m.in. przeprowadzenie konia przez szereg belek, wprowadzenie konia do ograniczonej przestrzeni i zatrzymanie, przenoszenie ringo, wykonanie slalomu. Nasza Asia spisała się na medal, a raczej na medale: złoty i srebrny. 
Cieszymy się z sukcesu Asi, która jeździ konno od wielu lat. Dzięki Asi oglądaliśmy takie zawody po raz pierwszy i poznaliśmy pasję naszej koleżanki.     Klasa II A PDP

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.