Wizyta w Instytucie Muzyki Kościelnej

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Pierwszymi uczniami jacy kiedykolwiek odwiedzili Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej mieli zaszczyt być uczniowie klas II C, II D i III C gimnazjum z budynku przyu ulicy Jana Bytnara "Rudego" 7. Sympatyczne panie przybliżyły nam budowę Organów, zaprezentowały trudną sztukę grania na nich i zapoznały z innym instrumentem typowym dla muzyki kościelnej - klawesynem. Poznaliśmy zawód organisty i dyrygenta. Po spotkaniu podarowaliśmy paniom wykonane podczas zajęć upominki i powróciliśmy do szkoły.

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.