Ogród zoologiczny jesienią

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Pełni pogody ducha wyruszyliśmy naprzeciw niesprzyjającym warunkom atmosferycznym, by na własne oczy przekonać się jak zwięrzęta mieszkające w opolskim Ogrodzie Zoologicznym radzą sobie z "urokami" jesieni... Nie groźny był nam deszcz ani wiatr. Parasole, peleryny przeciwdeszczowe i dobry humor okazały się bronią, która skutecznie przeciwstawiła się pogodowym trudnościom. Większość zwierząt była bardzo aktywna i radosna. Opolskie ZOO jest piękne o każdej porze roku! 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.