foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

7 czerwca 2018r. klasa III B,III C i II A SPdP wybrała się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Wrocławia. Nasz spacer po pięknym Wrocławiu rozpoczął się od przejścia piękną promenadą wzdłuż Odry w kierunku przystani statków wycieczkowych. Odbyliśmy piękny rejs podziwiając Ostrów Tumski wraz z piękną katedrą. Po przybiciu do brzegu nasz spacer kontynuowaliśmy po Wyspie Słodowej idąc w kierunku pięknego runku wrocławskiego. Mieliśmy okazję podziwiać zmieniające się z miesiąca na miesiąc piękne polskie miasto.

   

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.