foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Czwartkowy poranek 13 września zaskoczył uczniów uczących się w budynku przy ulicy Jana Bytnara "Rudego" 7 wizytą wspaniałego muzycznego rodzeństwa-Julki i Jędrka. Opolanie znani z występów w muzycznym show "Must be the Music" (gdzie dotarli do półfinału!) okazali się wspaniałymi, ciepłymi i otwartymi młodymi ludźmi! Zagrali swoje ulubione utwory, a nawet piosenkę, którą śpiewał im w dzieciństwie Tato - Andrzej Skiba :) Po koncercie, kiedy burza braw ucichła cierpliwie sfotografowali się z każdym chętnym i rozdali autografy.

To było cudowne przeżycie dla obu stron!

 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.